Logo Tiskárna Lelka

vše pod jednou střechou

Tiskárna Lelka

TISKÁRNA LELKA je moderní, flexibilní, rodinná firma. Majitelé firmy Vojtěch Lelka a Ludmila Lelková se svým kolektivem zkušených odborníků jsou připraveni postarat se o Vaši zakázku.

V rámci Jihomoravského kraje oslovuje TISKÁRNA LELKA především zákazníky z regionů Hodonínska, Břeclavska a Kyjovska, avšak díky špičkovému technologickému vybavení může nabídnout výjímečně široké spektrum produktů a služeb zákazníkům po celé ČR i zahraničí. Výroba všech tiskovin podléhá přesnému pracovnímu postupu dle zásad řízení jakosti a kvality ISO 9001:2000. V příjmu zakázek bude optimalizována Vaše zakázka, vyhotovena kalkulace, dohodnutý termín korektur, expedice a způsob dopravy. Hotovou zakázku Vám na požádání dopravíme až do kanceláře dopravní službou nebo vlastním autem.

Historie tiskárny

Historie tiskárny se datuje od roku 1990, kdy manželé Vojtěch Lelka a Ludmila Lelková vybudovali v  suterénu svého rodinného domu malou ofsetovou tiskárnu se základním strojovým vybavením. Po dvou letech byla provozovna přestěhována do nové montované budovy uprostřed obce a v roce 1995 byla k této budově přistavěna zděná výrobní hala. Současně  s rozšiřováním výrobních prostor přibývali zaměstnanci, moderní tiskové stroje a zařízení.

V roce 2004, kdy ve firmě pracovalo 25 zaměstnanců, byl TISKÁRNĚ LELKA udělen certifikát jakosti a kvality ISO 9001:2000.

Neustálé zvyšování objemu výroby a nedostatek výrobních prostor vyřešila firma zásadním rozhodnutím - postavit moderní provozovnu na zelené louce, mimo obec. V roce 2006 se tiskárna podruhé přestěhovala a od 1.5.2006 byl spuštěn provoz s 30 zaměstnanci v nových prostorách na okraji obce Dolní Bojanovice.

Do té doby pouze ofsetový provoz byl v roce 2007 rozšířen o flexotiskovou technologii na tisk samolepících etiket v kotouči. Postupem času je výroba doplňována o další stroje včetně digitálních zařízení pro malonákladové zakázky. V roce 2017 pracuje ve firmě celkem 40 zaměstnanců.